top of page

O NÁS

​Jsme malá rodinná půjčovna elektrokol značky 4EVER. Čím jsou tato kola výjimečná? Jejich výrobci je montují na jednotlivých stojanech a tím se liší od ostatních výrobců, jelikož kladou větší důraz na lidský faktor. Svým kolům věnují maximální možnou pozornost. Výsledná kvalita smontování a seřízení je tak nesrovnatelně vyšší než u běžné pásové výroby. Stojanová montáž je náročnější na čas, ale tento způsob výroby umožňuje kontrolu v každém okamžiku montáže. Můžete si být jistí, že kole 4EVER jsou vyrobena s maximální pečlivostí.


Naše půjčovna se nachází na dvou místech. V malebné osadě Jizerka, která se díky své poloze stala jedním z nejnavštěvovanějších míst Jizerských hor. Pro svou výhodnou polohu je skvěle přístupná z nedalekého Harrachova a to jak přes Kořenov a Polubný, tak také z Polské strany od osady Orle. Do osady Jizerka vede řada turistických tras a v jejím okolí se rozkládá překrásná příroda s několika jezírky a rašeliništěm. V neposlední řadě je dobré zmínit, že je zde několik cyklo tras.

Druhým místem je Chata na Souši v Jizerských horách. Chata se nachází nedaleko přehrady Souš, která je zdrojem pitné vody pro Jablonecko, Tanvaldsko a Železnobrodsko. Rybolov a koupání je z toho důvodu zakázáno a celá oblast je přísně chráněna. Kolem přehrady vede nově zrenovovaná silnice, díky které se hravě dostanete na jakoukoliv cyklotrasu v blízkém okolí Jizerských hor. Doufáme a zároveň věříme, že budete spokojeni.

bottom of page